18 listopad 2021

Sprawca zniszczenia mienia ustalony

Zgłoszenie dotyczyło uszkodzenia zaparkowanego auta. Ślady na karoserii i wybita szyba wskazywały na kolizję z udziałem większego samochodu. Sprawa nabrała toku w zespole do spraw wykroczeń, jednak „inne” ustalenia wskazały na zupełnie inny przebieg zdarzenia. Okazało się, że za zniszczenie auta odpowiedzialny jest 34 – latek z Bartoszyc. Mężczyzna został zatrzymany, usłyszał zarzut zniszczenia mienia o wartości 4000 zł. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

W środę, (17.11.21r.), kryminalni z Bartoszyc zatrzymali 34 – letniego mieszkańca miasta. Według ich ustaleń mężczyzna dokonał uszkodzenia zaparkowanej na ul. Warszawskiej toyoty. Sprawa była znana policjantom z Bartoszyc, bo zgłoszenie o uszkodzonym aucie przyjęto 1 listopada br.. Wówczas wszystko wskazywało, że w zaparkowaną toyotą uderzył inny samochód. Sprawa trafiła do zespołu ds. wykroczeń, a ponadto przyglądali się jej policjanci kryminalni. Ich ustalenia doprowadziły do zatrzymania 34 – latka z Bartoszyc. Okazało się, że mężczyzna, rzucił w toyotę płaskim przedmiotem, prawdopodobnie płytą chodnikową wybijając szybę w tylnych drzwiach, powodując wgięcie drzwi i błotnika. Straty wyniosły 4000 zł.

34 – latek usłyszał zarzut uszkodzenia toyoty. Mieszkaniec Bartoszyc przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bartoszycach