12 wrzesień 2022

Interweniowali w sprawie kolizji, zatrzymali mężczyznę poszukiwanego ENA (Europejski Nakaz Aresztowania)

zdjęcie: Interweniowali w sprawie kolizji, zatrzymali mężczyznę poszukiwanego ENA (Europejski Nakaz Aresztowania) / pixabay/1383748
Na tym polega specyfika i ciekawość policyjnej służy, że na pozór zwykła interwencja może jednak być niecodzienną. To był wyjazd do VW w rowie. Na miejscu nie było jego kierowcy, był za to inny kierowca – holownika, który przyjechał usunąć z drogi golfa. Mężczyzna okazał się poszukiwanym Europejskim Nakazem Aresztowania. Taką notę za mieszkańcem Bisztynka wydał niemiecki wymiar sprawiedliwości.
REKLAMA

W piątek, (9.09.22r.), policjanci z Bisztynka przed zakończeniem służby zostali skierowani na trasę Bisztynek – Troszkowo. Miało tam dojść do zdarzenia drogowego z udziałem VW golfa. Policjanci zastali stojącego w rowie VW i holownik, który przyjechał po auto. Można powiedzieć – nic szczególnego. Sytuacja diametralnie się zmieniła, gdy policjanci wylegitymowali 41 – letniego kierowcę holownika. W policyjnym systemie pojawiła się informacja, że mężczyzna jest poszukiwany i wydano za nim Europejski Nakaz Aresztowania. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Jeszcze tego samego dnia doprowadzili 41 – latka do Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, a następnie do Sądu Okręgowego w Olsztynie. W następnej kolejności 41 – latek trafił do Zakładu Karnego.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Bartoszyce
9.5°C
wschód słońca: 06:49
zachód słońca: 17:59
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Bartoszycach

kiedy
2022-10-18 19:00
miejsce
WIRAŻ Pub, Bartoszyce, ul. Plac...
wstęp biletowany
kiedy
2022-11-03 20:00
miejsce
Bartoszycki Dom Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-11-27 19:00
miejsce
Bartoszycki Dom Kultury,...
wstęp biletowany